Koncert z przygodami

c_370_300_16777215_00_images_wydarzenia_koncert3-2020_11.jpgJustyna Górska, Adam Misiak, Filip Szymaniak oraz Mikołaj Jendrysiak czyli Kwartet Smyczkowy Fuerte, zaprezentowali się dziś gościom „Domu nad Łąkami” w repertuarze obejmującym utwory od klasyki, czyli I kwartet smyczkowy d-moll Stanisława Moniuszki, przez kompozycje stworzone do produkcji filmowych aż do standardów jazzowych. Koncert urozmaicony, tak jak i pogoda w jego trakcie, która zmusiła muzyków do przeniesienia się z tarasiku do wnętrza domu. Mimo tych atmosferycznych przygód goście nie zawiedli. Szóste wydarzenie z cyklu „Muzyczny hołd Bohaterom Ziemi Wołomińskiej w 100-lecie Bitwy Warszawskiej 1920 roku” poświęcone było pamięci wołomińskiego nauczyciela Antoniego Morgi.

gallery1 gallery1 gallery1
pokaż więcej zdjęć Wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy w najbliższy czwartek 13 sierpnia o godz. 17.00 na koncert inaugurujący obchody 100.rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Koncerty organizowane są we współpracy Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich i Prywatnej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie. Honorowy Patronat nad cyklem koncertów „Muzyczny hołd bohaterom Ziemi Wołomińskiej w 100-lecie Bitwy Warszawskiej 1920 roku” objęła Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan.