DECYZJA O CZASOWYM ZAMKNIĘCIU MUZEUM IM. ZOFII I WACŁAWA NAŁKOWSKICH

c_370_300_16777215_00_images_logomuzeum.pngW związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu przeciwdziałanie szerzeniu się koronawirusa SARS-COV-2, w nawiązaniu do decyzji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 roku o czasowym zamknięciu instytucji kultury, informujemy że zwiedzanie wystawy, działalność edukacyjna oraz wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane przez Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich zostają odwołane od dnia dzisiejszego do 26 marca br. włącznie.

Aktualne decyzje związane z działalnością Muzeum umieszczane będą na stronie www.muzeumnalkowskich.pl oraz w mediach społecznościowych instytucji a także na stronie www.wolomin.org i w mediach społecznościowych Gminy Wołomin.