Do Obywatela Naczelnika Urzędu Miasta i Gminy Wołomin

Wołomin, 30 III 1987 Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Wołominie, w nawiązaniu do zlecenia Nr KFT-IV-5343/8/87 z dnia 10 lutego 1987 r., uprzejmie informuje, że w dniu 27 marca 1987 r. zostały zakończone i przekazane prace związane z wykonaniem nowego ujęcia wodnego zlokalizowanego na terenie Muzeum Zofii Nałkowskiej w Wołominie.

Niniejszym uprzejmie zawiadamiamy Obywatela Naczelnika, że Dyrekcja Rejonowego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej, wspólnie z Radą Pracowniczą i organizacjami społeczno–politycznymi podjęła decyzję odnośnie współudziału w kosztach dotyczących Muzeum. Wobec powyższego postanowiono zadeklarować swój wkład poprzez wykonanie nowego ujęcia wody w ramach własnych środków finansowych, co stanowi kwotę ca 210 000 zł.

Podpisał: Dyrektor Rejonowego Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Wołominie.