Do Urzędu Miejskiego w Wołominie

Wołomin, 10 VI 1987 Zlecone nam roboty instalacji wodno–kanalizacyjnej w budynku muzeum im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie przyjmujemy do wykonania.

Prosimy jednak o zabezpieczenie kilku pozycji materiałowych, ponieważ nie posiadamy ich, a wynika to z faktu, iż roboty takie nie mieszczą się w profilu robót naszego przedsiębiorstwa: zbiornik hydroforowy o poj. 150 l, pompa hydroforowa, wanna, terma elektryczna 80 l lub 100 l, umywalka, zlewozmywak, miska ustępowa, dolnopłuk, bateria wannowa, bateria umywalkowa, bateria zlewozmywakowa, syfon PCV pod wannę, syfon PCV pod umywalkę, syfon PCV pod zlewozmywak.

Podpisał: Zastępca Dyrektora Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Robót Komunalnych, Zakład Robót Instalacyjnych w Wołominie, ul. Jadowska 51.