Z Protokołu z narady koordynacyjnej w sprawie remontu budynku przeznaczonego na Muzeum Z. i W. Nałkowskich w Wołominie

Wołomin, 17 VI 1987 […] Narada odbyła się na terenie remontowanego obiektu. Po dokonaniu oględzin budynku ustalono: 1) WPRK podejmuje się wykonania instalacji wodno–kanalizacyjnej, zgodnie z otrzymanym zleceniem

; 2) Wykona również instalację odgromową na budynku oraz uchwyty do zamontowania żyrandoli; 3) W związku z dużymi trudnościami w zakupie osprzętu do wykonania instalacji wodnej WPRK zwróciło się z prośbą do Naczelnika o zabezpieczenie tych materiałów. RPGM wyraziło zgodę na odstąpienie Urzędowi Miasta i Gminy dolnopłuka i miski klozetowej, niezbędnych do wykonania instalacji.; 4) Grupa Remontowo-Budowlana przy Naczelniku wykona schody zewnętrzne drewniane od strony północnej i betonowe od szosy warszawskiej.

Podpisał: Zastępca Naczelnika Miasta i Gminy Wołomin.