Z projektu technicznego przebudowy zasilania oraz instalacji wewnętrznej i ogrzewczej w Muzeum im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie

Wołomin, 6.10.1992

W chwili obecnej budynek zasilany linią napowietrzną 4xAI 16 mm² ze stacji transformatorowej od strony ul. W. Nałkowskiego. Ze względu na poprawę pewności zasilania i odciążenie tej linii zaprojektowano budowę nowego przyłącza z istniejącego wolnego toru poprowadzonego do ul. 1 Maja. Istniejący słup należy zdemontować i zainstalować w projektowanym nowym miejscu. Przewody przyłącza napowietrznego 4xAI 16 mm² wprowadzić na istniejące izolatory stojaka dachowego. Stojak dachowy obrócić w kierunku projektowanego zasilania. Gałęzie drzew mogące dotykać projektowanego przyłącza należy obciąć.

Podpisał: mgr inż. S. G. – Projektowanie – Nadzorowanie Instalacji Elektrycznych w Wołominie.